PARK VALE

PARK VALE

PSL VALE sizlere PARK VALE adı altında sayısız hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetleri sıralamak gerekirse

1-    Otoparkı olan bir işyeriniz var ve siz otoparka gelenleri bir valenin karşılamasını ve park etmesini istiyorsunuz. O zaman PSL VALE personelleri ile güvenli bir şekilde sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

2-    Bir organizasyon tertip ettiniz. Fakat gelecek misafirleriniz sizin için çok değerli ve son derece güzel karşılamak istiyorsunuz. Öyleyse bırakın tertip ettiğiniz organizasyonun girişinde misafirlerinizi güler yüzlü personelleri ile PSL VALE karşılasın. Misafirlerinizin araçlarını PSL VALE personelleri güvenli bir şekilde park etsin ve çıkışta aynı özenle misafirlerinize araçlarını teslim ederek güler yüzle uğurlasınlar.

3-    Büyük bir toplantı mı düzenliyorsunuz? Mekanı siz seçin park karmaşasını bize bırakın. Park yeri olan yerlerde araçlarınızı mekanın park alanına, park yeri olmayan yerlerde ise anlaşma yapacağımız otopark alanlarına park ederek zaman kaybetmenizi önleyelim.

ÇALIŞMA SİSTEMİ: Organizasyondan minimum 3 gün önce bizimle irtibata geçtiğiniz takdirde PSL VALE ekibi olarak organizasyon bölgesinde keşif yapılır. Park alanı ve çalışma sistemi planlanır. Organizasyondan 2 saat önce uzman vale personellerimiz mekan önünde gerekli hazırlıklarını yapar ve organizasyonunuz bitene kadar sizlere kaliteli hizmet verir.