PSL Vale Hakkımızda

PSL VALE kurumsal olarak 2003 yılından itibaren Medical Park Hastaneler Grubu’nun tüm organizasyonlarında vale hizmeti vermektedir. PSL VALE 300′ün üzerinde profesyonel vale personeli ile günümüzün en köklü vale şirketi olmayı hak etmiştir.

PSL VALE personelleri şirketimizce özel eğitimlerden geçmiş, alanında uzmanlaşmış şoförlerden oluşmaktadır. PSL VALE bu alanda öncü bir şirket olma çalışmalarını her hafta personelleri ile hizmet odaklı toplantılar yaparak geliştirmektedir. PSL VALE çalışanları yapılan toplantılar ile edinmiş oldukları hizmet anlayışı ile vale şirketleri arasında farklılık yaratmaktadır.

PSL VALE bünyesinde çalışan, özel sürüş eğitim tekniklerine sahip personelleri ile şehir içi, şehirlerarası özel şoför hizmeti de vermektedir.

PSL VALE günün her saati, Türkiye’nin her yerinde, her türlü vale ve özel şoför taleplerinizde sizlere hizmet vermekten onur duyar.

AMACIMIZ : PSL VALE olarak en büyük amacımız, vale şirketleri arasında personel kalitesi ile, kılık kıyafet standardı ile, hitap tarzı ile çığır açan bir vale şirketi olmaktır. Ve biz PSL VALE olarak bu yoldaki hedefimize ulaştığımıza inanıyoruz. Müşterilerimize verdiğimiz sorunsuz hizmet ve aldığımız olumlu yorumlar bunların referansıdır.